Strokovni delavci

Strokovni delavci

strokovni delavci

PRIIMEK IN IME E-NASLOV
Avdić Slavica slavica.avdic@bic-lj.si
Banko Vanja vanja.banko@bic-lj.si
Basej Marko marko.basej@bic-lj.si
Bavčar Dejan dejan.bavcar@kis.si 
Berčič Stefanović Darinka         darinka.bercic-stefanovic@bic-lj.si       
Biberović Sena  sena.biberovic@bic-lj.si 
Bilanović Gina gina.bilanovic@bic-lj.si  
Birk Tina tina.birk@bic-lj.si
Blatnik Janja janjablatnik@siol.net 
Bogdan Eva eva.bogdan@bic-lj.si 
Bradač Kristina kristina.bradac@bic-lj.si
Brglez Mateja mateja.brglez@bic-lj.si
Cevc Marjeta marjeta.cevc@bic-lj.si
Cigler Mojca mojca.cigler@bic-lj.si
Cvenk Tadej  tadej.cvenk@bic-lj.si 
mag. Cvitkovič Dejan dejan.cvitkovic@bic-lj.si
Černe Roman roman.cerne@bic-lj.si 
Črešnik Helena  helena.cresnik@bic-lj.si 
Demič Rok rok.demic@bic-lj.si 
Dolenc Aleš ales.dolenc@bic-lj.si
Domitrovič Karmen karmen.domitrovic@bic-lj.si
Dornik Alja  alja.dornik@bic-lj.si 
Drofenik Groznik Aleša alesa.drofenik-groznik@bic-lj.si
Džebić Fatime fatime.dzebic@bic-lj.si
Eleršek Tine tine.elersek@bic-lj.si
mag. Eniko Urška urska.eniko@bic-lj.si
Erkić Zora zora.erkic@bic-lj.si
Fajić Anita anita.fajic@bic-lj.si 
Ferlic Karla karla.ferlic@bic-lj.si 
Flis Uroš uros.flis@bic-lj.si
Franić Sanja sanja.franic@bic-lj.si 
PRIIMEK IN IME E-NASLOV
Gavez Nataša natasa.gavez@bic-lj.si 
Glavan Milena milena.glavan@bic-lj.si
Gnidovec Lidija lidija.gnidovec@bic-lj.si
Golob-Koman Alenka alenka.golob-koman@bic-lj.si
Golob Justi justi.golob@bic-lj.si
Golob Metoda metoda.golob@bic-lj.si
Gorenc Mirjam mirjam.gorenc@bic-lj.si
Grabnar Dušan dusan.grabnar@bic-lj.si
Gradič Suzana suzana.gradic@bic-lj.si 
mag. Grah Emil emil.grah@bic-lj.si
Grden Nina nina.grden@bic-lj.si
mag. Gregorec Tanja tanja.gregorec@bic-lj.si
Gregorič Matej matej.gregoric@nijz.si 
Grmek Lea lea.grmek@bic-lj.si 
Grohar Gros Eva eva.grohar-gros@bic-lj.si 
Gros Lilijana lilijana.gros@bic-lj.si
Groznik Robert robert.groznik@bic-lj.si
Guštin Mojca mojca.gustin@bic-lj.si 
Hajdinjak Suzana suzana.hajdinjak@bic-lj.si
Horvatić Sandra sandra.horvatic@bic-lj.si
Hribar Polona polona.hribar@bic-lj.si 
Hriberšek Binter Mateja mateja.hribersek-binter@bic-lj.si
Hrovat Milena milena.hrovat@bic-lj.si
Humski Boštjan bostjan.humski@bic-lj.si 
mag. Husić Muharem muharem.husic@ki.si
Hvalec Peter peter.hvalec@bic-lj.si
PRIIMEK IN IME E-NASLOV
Jakopič-Strnišnik Nada nada.jakopic-strnisnik@bic-lj.si
Jamšek Eva eva.jamsek@bic-lj.si
Jenko Lidija lidija.jenko@bic-lj.si
Jeršin Toni toni.jersin@bic-lj.si
Jevnikar-Zajc Mojca mojca.jevnikar-zajc@bic-lj.si
Južnič Aleš ales.juznic@bic-lj.si
Kamnikar Jerneja jerneja.kamnikar@vivo.si
Kek Tanja tanja.kek@bic-lj.si
Kiseljak Nataša natasa.kiseljak@bic-lj.si 
Klarič Elizabeta elizabeta.klaric@bic-lj.si
Klemen Tjaša tjasa.klemen@bic-lj.si 
Klun Andreja andreja.klun@bic-lj.si 
mag. Knez Milan milan.knez@bic-lj.si
Kodele Alenka alenka.kodele@bic-lj.si 
dr. Kočar Jurij jurij.kocar@bic-lj.si
Kolar Mišo miso.kolar@bic-lj.si
Kolar Tadeja  tadeja.kolar@bic-lj.si
Korez Matilda tilcka.korez@bic-lj.si
Korošec Pavli pavli.korosec@bic-lj.si
Kostadinov Marija marija.kostadinov@bic-lj.si
dr. Kovač Boris boris.kovac@mlinotest.si
Kovačič Metod metod.kovacic@bic-lj.si  
Krajnik Maja   maja.krajnik@bic-lj.si  
Kramberger Vesna vesna.kramberger@bic-lj.si
Kramer Matevž matevz.kramer@bic-lj.si
Kranjec Mira mira.kranjec@bic-lj.si
Krapež Stanislava stanislava.krapez@hotmail.com
mag. Kržin Stepišnik Jasna   jasna.krzin-stepisnik@bic-lj.si
Kuhar Helena helena.kuhar@bic-lj.si
mag. Kuhar Maja maja.kuhar@bic-lj.si
dr. Kužnik Lea lea.kuznik@gmail.com
PRIIMEK IN IME E-NASLOV
Lazić Dušanka dusanka.lazic@bic-lj.si 
Leben Tomaž  tomaz.leben@bic-lj.si 
Lenarčič Mateja mateja.lenarcic@bic-lj.si
mag. Loborec Vesna vesna.loborec@bic-lj.si
Lombar Nataša natasa.lombar@bic-lj.si
Maček Urh urh.macek@bic-lj.si
Magušar Neža neza.magusar@bic-lj.si 
Malešević Mioljka mioljka.malesevic@bic-lj.si 
Malus Tina tina.malus@bic-lj.si 
Maras Jurij jurij.maras@bic-lj.si 
Marinček Jana jana.marincek@bic-lj.si
Mastinšek-Šuštar Marjana   marjana.mastinsek-sustar@bic-lj.si
Matjašič Tomaž tomaz.matjasic@bic-lj.si
Matos Gregor gregor.matos@bic-lj.si
Meh Savić Nina nina.meh-savic@bic-lj.si
Mekiš Mojca mojca.mekis@bic-lj.si 
Mertelj Bianka bianka.mertelj@bic-lj.si
Milošević-Opašinova Kostandina  kostandina.milosevic-opasinova@bic-lj.si 
Mladenovič Marija marija.mladenovic@bic-lj.si
Mlinarič Lidija lidija.mlinaric@bic-lj.si
Mohorič Rozalka rozalka.mohoric@bic-lj.si
Mojškerc Sabina sabina.mojskerc@bic-lj.si 
Mole Petra petra.mole@bic-lj.si 
Morato Monika  monika.morato@bic-lj.si 
Moscatello Aliana aliana.moscatello@bic-lj.si
Mršnik Francka francka.mrsnik@bic-lj.si
Nared Volavšek Katarina katarina.nared-volavsek@bic-lj.si
Nikolić Marijana marijana.nikolic@bic-lj.si 
Obolnar Alenka alenka.obolnar@bic-lj.si 
Ocepek Jože joze.ocepek@bic-lj.si 
Oražem Žiga ziga.orazem@bic-lj.si 
Orehek Hati Katja  katja.orehek-hati@bic-lj.si 
Osole Sava sava.osole@bic-lj.si
Ozimek Boštjan bostjan.ozimek@bic-lj.si
PRIIMEK IN IME E-NASLOV
Palčar Špela spela.palcar@bic-lj.si 
Pančur Ana ana.pancur@bic-lj.si  
Pavlič Vera vera.pavlic@bic-lj.si
mag. Pečovnik Breda breda.pecovnik@cd-cc.si
Per Cecilija cecilija.per@bic-lj.si
Perčič Andreja andreja.percic@bic-lj.si
Perčič Janez janez.percic@bic-lj.si
Petek Andreja andreja.petek@bic-lj.si
Pestotnik Aleš ales.pestotnik@bic-lj.si
Petek Urška  urska.petek@bic-lj.si 
Petkoska Julijana julijana.petkoska@bic-lj.si
Petrič Nada                     nada.petric@bic-lj.si           
Peulič Vesna vesna.peulic@bic-lj.si 
Pipan Katja katja.pipan@bic-lj.si
Plešec Boštjan bostjan.plesec@bic-lj.si
Podvornik Maja maja.podvornik@bic-lj.si
Posavec Tatjana tatjana.posavec@bic-lj.si
Potočnik Gorazd gorazd.potocnik@bic-lj.si 
Premru Jože joze.premru@bic-lj.si
mag. Prosenik Jože joze.prosenik@bic-lj.si
Puškarević Zora zora.puskarevic@bic-lj.si
Rački Nuša nusa.racki@bic-lj.si 
Rakar Nataša natasa.rakar@bic-lj.si 
Ravmanovski Ednan ednan.ravmanovski@bic-lj.si 
Rep Alenka alenka.rep@bic-lj.si  
Rihtar Andreja andreja.rihtar@bic-lj.si
Ris Urša ursa.ris@bic-lj.si 
Rizmal Darja darja.rizmal@bic-lj.si
Rozman Nina nina.rozman@bic-lj.si
Rozman Martin martin.rozman@bic-lj.si
Rožencvet Helena helena.rozencvet@bic-lj.si 
Rugani Katarina katarina.rugani@bic-lj.si 
mag. Rumbak Rudolf         rudi.rumbak@kabelnet.net

 

 

PRIIMEK IN IME E-NASLOV
Sačer Mladen mladen.sacer@bic-lj.si 
Schrader Špela spela.schrader@bic-lj.si 
Schumet Nuša nusa.schumet@bic-lj.si 
Sedeljšak Basle Marjana marjana.sedeljsak-basle@bic-lj.si
Sedlar Špehar Alenka alenka.sedlar@bic-lj.si
Seibert Jerneja jerneja.seibert@bic-lj.si
Selan Neli neli.selan@bic-lj.si 
Simon Gašper Jan gasper-jan.simon@bic-lj.si 
Sitar Nina nina.sitar@bic-lj.si
Slapničar Tjaša  tjasa.slapnicar@bic-lj.si 
Smajlović Senija senija.smajlovic@bic-lj.si
Smerajec Mojca mojca.smerajec@bic-lj.si
Smole Katarina katarina.smole@bic-lj.si
Spruk Stanko stanko.spruk@bic-lj.si
Sterle Lea lea.sterle@bic-lj.si 
Strajn Andrej andrej.strajn@bic-lj.si
Strašek Ksenija ksenija.strasek@bic-lj.si 
Strgar Mojca mojca.strgar@bic-lj.si 
Strmole Samo  samo.strmole@bic-lj.si 
Stubelj Mateja mateja.stubelj@bic-lj.si
Sušnik Šabec Špela spela.susnik@heineken.com
Šakanović Asmira asmira.sakanovic@bic-lj.si
mag. Šček Prebil Tatjana tatjana.scek-prebil@bic-lj.si
Šček Jasna jasna.scek@bic-lj.si
Šekić Edis edis.sekic@bic-lj.si 
Šercer Mravlje Polona  polona.sercer-mravlje@bic-lj.si 
Šimac Jure jure.simac@bic-lj.si
Šimac Petra petra.simac@bic-lj.si
Škafar Nataša natasa.skafar@bic-lj.si 
Škerlavaj Golec Simona simona.skerlavaj-golec@bic-lj.si
Šorc Janez janez.sorc@bic-lj.si
Špec Kristina kristina.spec@bic-lj.si 
Špik Laura laura.spik@bic-lj.si
Špoljar Stela stela.spoljar@bic-lj.si 
dr. Štekovič Maja maja.stekovic@bic-lj.si 
Štrukelj Uroš uros.strukelj@bic-lj.si 
mag. Štrumbelj Drusany Irena    irena.strumbelj-drusany@bic-lj.si
Švigelj Blaž blaz.svigelj@bic-lj.si 
PRIIMEK IN IME E-NASLOV
Tekavčič Metka metka.tekavcic@bic-lj.si 
Terkov Mihaela mihaela.terkov@bic-lj.si        
Tiganj Emin emin.tiganj@bic-lj.si 
Tomažič Katja katja.tomazic@bic-lj.si
Topole Marija  marija.topole@bic-lj.si 
Toromanović Amra amra.toromanovic@bic-lj.si 
dr. Toroš Jani Ivan jani.toros@imi-institute.org
Tufegdžić Alja alja.tufegdzic@bic-lj.si  
Ulaga Irena irena.ulaga@bic-lj.si 
Ule Matjaž matjaz.ule@bic-lj.si
Urbančić Branka branka.urbancic@bic-lj.si 
Vasiljević Kata kata.vasiljevic@bic-lj.si
Verbovšek Uroš uros.verbovsek@bic-lj.si
Vesel Polona polona.vesel@bic-lj.si
Vezjak Urša  ursa.vezjak@bic-lj.si 
Vidmar Marija marija.vidmar@bic-lj.si
mag. Vidrih Tjaša tjasa.vidrih@bic-lj.si
Virant Meta meta.virant@bic-lj.si 
Virant Peter peter.virant@bic-lj.si 
Višnar Nives nives.visnar@bic-lj.si
Vlahović Maja maja.vlahovic@bic-lj.si
mag. Vodopivec Marina marina.vodopivec@bic-lj.si
mag. Vulić Gordana gordana.vulic@bic-lj.si
Zalar Neta neta.zalar@bic-lj.si 
Zavrl Janez janez.zavrl@guest.arnes.si
mag. Zdovc Bogdan bogdan.zdovc@bic-lj.si
Zukić Čama cama.zukic@bic-lj.si
Zupan Tjaša  tjasa.zupan@bic-lj.si 
Žagar Gregor gregor.zagar@bic-lj.si
Žigert Adela adela.zigert@bic-lj.si
Žižek Bojana  bojana.zizek@bic-lj.si 
Žust Janez  janez.zust@bic-lj.si 
Žvab Marija marija.zvab@bic-lj.si

#bicljubljana

    Ostanite v stiku,
    prijavite se na našo listo

    BIC Ljubljana © 2019. Vse pravice pridržane.

    Pravno obvestilo Piškotki