Živilska šola - dijaki

Dijaki BIC Ljubljana, Živilske šole

URA                                        ČAS

1. ura                                        8.00 – 8.45

2. ura                                        8.50 – 9.35

3. ura                                       9.40 – 10.25

                     odmor               10.25 – 10.50

4. ura                                      10.50 – 11.35

                     odmor               11.35 – 12.00

5. ura                                      12.00 – 12.45

6. ura                                      12.50 – 13.35

7. ura                                      13.40 – 14.25

8. ura                                      14.30 – 15.15

9. ura                                      15.20 – 16.05

OCENJEVALNA OBDOBJA

OCENE ZAKLJUČENE

 

1. ocenjevalno obdobje

do 14. januarja  2020

do 15. januarja

2. ocenjevalno obdobje za zaključne letnike

do 21. maja 2020

do 22. maja 2020

2. ocenjevalno obdobje

do 22. junija 2020

do 23. junija 2020

dan BIC Ljubljana

3. januar 2020

 

 

POČITNICE IN POUKA PROSTI DNEVI

 

28. oktobra – 1. novembra 2019

jesenske počitnice

25. decembra 2019 – 2. januarja 2020

novoletne  počitnice

8. februarja 2020

slovenski kulturni praznik

17. februarja – 21. februar 2020

zimske počitnice

13. aprila 2020

velikonočni ponedeljek

27. aprila – 1. maja 2020

prvomajske počitnice

25. junija 2020

dan državnosti

TABORI

 

Razredni :

26. - 28. marec 2020 (3. s)

Matematični:

19. september - 21. september 2019 (1. ta)

16. marec - 18. marec 2020 (2. ta)

18. marec - 20. marec 2020 (4. nt in 4 ž)

NARAVOVARSTVENI TABOR

 
1. nt 

23. september - 25. september 2019

2. nt 

26. september - 28. september 2019

3. nt 

26. maj - 30. maj 2020
4. nt

23. september - 25. september 2019

 

 

UČITELJ/-ICA ŠOLSKA URA OD-DO
Marko BASEJ četrtek, 4. ura 10.50 - 11.35
Darinka BERČIČ četrtek, 3. ura 9.40 - 10.25
Tina BIRK ponedeljek, 5.ura 12.00 - 12.45
Kristina BRADAČ po dogovoru  
Mateja BRGLEZ četrtek, 2. ura 8.50 - 9.35 
Aleš DOLENC sreda, 4. ura 10.50 - 11.35 
Mirjam GORENC ponedeljek, 4. ura 10.50 - 11.35 
Eva GROHAR GROS četrtek, 2. ura 8.50 - 9.35
Robert GROZNIK ponedeljek, 7. ura 13.40 - 14.25
Sandra HORVATIĆ sreda, 4. ura 10.50 - 11.35 
Milena HROVAT petek, 2. ura 8.50 - 9.35 
Eva JAMŠEK petek, 5. ura 12.00 - 12.45 
Lidija JENKO sreda, 5. ura 12.00 - 12.45 
Eva KAVKA    
Elizabeta KLARIČ torek, 0. ura 7.10 - 7.55
Eva KLINC PURIČ    
Andreja KLUN petek, 5. ura 12.00 - 12.45
Alenka KODELE sreda, 5 ura 12.00 - 12.45 
Mišo KOLAR ponedeljek, 4. ura 10.50 - 11.35 
Matevž KRAMER sreda, 4. ura 10.50 - 11.35 
Mateja LENARČIČ petek, 0. ura  7.10 - 7.55
Jana MARINČEK po dogovoru  
Alenka MATOS sreda, 2. ura 8.50 - 9.35 
Rozalka MOHORIČ petek, 2. ura 8.50 - 9.35 
Petra MOLE sreda, 1. ura 8.00 - 8.45 
Darja MORELJ sreda, 5. ura 12.00 - 12.45 
Aliana MOSCATELLO ponedeljek, 1. ura 8.00 - 8.45
Špela PALČAR sreda, 3. ura 9.40 - 10.25
Cecilija PER torek 5. ura 12.00 - 12.45 
Andreja PERČIČ sreda,5. ura  12.00 - 12.45 
Nada PETRIČ sreda, 3. ura 9.40 - 10.25
Katja PIPAN ponedeljek, 3. ura 9.40 - 10.25
Martin ROZMAN sreda, 3. ura 9.40 - 10.25
Helena ROŽENCVET četrtek, 4. ura 10.50 - 11.35 
Špela SCHRADER petek, 3. ura 9.40 - 10.25
Marjana SEDELJŠAK BASLE četrtek, 2. ura 8.50 - 9.35 
Alenka SEDLAR ŠPEHAR torek, 3. ura 9.40 - 10.25
Jerneja SEIBERT po dogovoru  
Jasna SMAJIČ ponedeljek, 5. ura 12.00 - 12.45 
Mojca SMERAJEC ponedeljek, 4. ura 10.50 - 11.35 
Tatjana ŠČEK PREBIL po dogovoru  
Jure ŠIMAC torek, 5. ura 12.00 - 12.45 
Simona ŠKERLAVAJ GOLEC ponedeljek, 2. ura 8.50 - 9.35 
Maja ŠTEKOVIČ petek, 7. ura 13.40 - 14.25
Marija TOPOLE    
Matjaž ULE ponedeljek, 6. ura 12.50 - 13.35
Urša VEZJAK ponedeljek, 3. ura 9.40 - 10.25
Marija VIDMAR četrtek, 3. ura 9.40 - 10.25
Tjaša ZUPAN sreda, 0. ura 7.10 - 7.55
Gregor ŽAGAR torek, 4. ura 10.50 - 11.35
Marija ŽVAB četrtek, 3. ura 9.40 - 10.25

Zimski izpitni rok

 

10. februarja 2020

slovenščina

Spomladanski izpitni rok

 

8. junija 2020

slovenščina

Jesenski izpitni rok

 

25. avgusta 2020

slovenščina

Jesenski izpitni rok poklicne mature 2019

6. julij 2019 - Zadnji rok za prijavo kandidatov na šoli

14. avgust 2019 - Zadnji rok za prijavo kandidatov iz upravičenih razlogov

20. avgust 2019 - Zadnji rok za pisno odjavo kandidatov na šoli

24. avgust 2019 - Slovenščina (ali italijanščina ali madžarščina) – pisni izpit

26. avgust 2019 - Matematika – pisni izpit

28. avgust 2019 - Angleščina, Nemščina, Slovenščina kot drugi jezik ali italijanščina kot tuji in drugi jezik – pisni izpit

30. avgust 2019 - 2. predmet (Naravoslovje, Živilstvo in prehrana) – pisni izpit

Od 24. avgusta do 4. septembra 2019 - Ustni izpiti in 4. predmet

9. september 2019 - Seznanitev kandidatov z uspehom pri poklicni maturi

12. september 2019 - Zadnji rok za pisno zahtevo po vpogledu v izpitno dokumentacijo na šoli

Preberite več o poklicni maturi.

#bicljubljana

    Ostanite v stiku,
    prijavite se na našo listo

    BIC Ljubljana © 2019. Vse pravice pridržane.

    Pravno obvestilo Piškotki