Kontakti | Intranet | Kazalo strani

 

Potrpežljivo čakanje se je izplačalo, uredili smo večje prostore za našo knjižnično zbirko. Otvoritev novih prostorov naše šolske knjižnice je bila v petek, 5. februarja 2010, ob 14. uri, nekako na predvečer slovenskega kulturnega praznika.

Povabili smo vse zaposlene, posebej še direktorico in nekdanjega direktorja, ter predstavnike Ministrstva za šolstvo, knjižničarke z drugih šol in druge goste. Zbrali smo se  v novih prostorih knjižnice v pritličju naše šole.
Zbrane je najprej pozdravila ravnateljica prof. Breda Rudel, nekaj besed sta povedala tudi direktorica Jasna Kržin in nekdanji direktor Tomaž Geršak, ki ima tudi največ zaslug za ureditev nove knjižnice.
DSC_0341DSC_0345

DSC_0347DSC_0361

Kulturni program je bil kratek in zanimiv, vzdušje pa prisrčno in sproščeno.
Dijakov  na slovesno otvoritev nismo mogli povabiti, saj za toliko ljudi preprosto ni prostora. Sicer pa posebne spodbude ne potrebujejo, saj so novo knjižnico prišli pogledat takoj, ko je bila (sicer neuradno) odprta in jo že veselo obiskujejo in uporabljajo.

Sava Osole