Kontakti | Intranet | Kazalo strani

 

Tekmovalci za proteusovo priznanjeNa šolskem tekmovanju je v letošnjem šolskem letu sodelovalo 2.376 srednješolcev, od tega 79 dijakov iz naše šole. Bronasto priznanje je prejelo 915 dijakov, med njimi tudi 27 naših tekmovalcev:
- Matic Zorc, Ana Lucija Čuk, Hana Grintal, Rebeka Bizjak, Anton Klemen Kovač in Maks Jaki.
- Bert Kokovnik, Nataša Fortuna, Nik Košnik, Andraž Rotar, Maja Pesek, Nejc Koc, Brina Predalič in Tinkara Rupnik.
- Tilen Debeljak, Nik Košir, Miha Kitek, Timen Bobnar, Maja Gril, Lovrenc Zlodej, Zala Jakelj, Mežid Hmudda in Viktorija Trebovšek.
- Ana Gabrovšek, Monika Gregorič, Patrik Pečavar Nežmah in Aleš Mavsar.
Prag za vstop na državno tekmovanje, ki se je letos odvijalo v Kopru na Univerzi na Primorskem, FAMNIT, je dosegel 401 dijak, 9 iz naše šole. Zlato priznanje je osvojila Nataša Fortuna (2. VE). Srebrno priznanje pa so si prislužili Bert Kokovnik (2. B), Ana Lucija Čuk in Matic Zorc (1. B).
Čestitke vsem dobitnikom priznanj!
Zapisala: Mika Terkov